MČR v TFA 2014 - nábor závodníků

V sobotu 4. 10. 2014 bude ve Štramberku uspořádáno republikové kolo Mistrovství České republiky dobrovolných hasičů v disciplínách TFA 2014. Pořadatelem je Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska ve spolupráci s HZS Moravskoslezského kraje, Krajským sdružením hasičů MSK, Okresním sdružením hasičů Nový Jičín a sbory dobrovolných hasičů Štramberk, Kopřivnice a města Štramberk; pod záštitou Hejtmana Moravskoslezského kraje Ing. Miroslava Nováka a starosty města Štramberk Ing. Jana Sochy a mediální podpory Požáry.cz.

 
Tato soutěž je určena pouze pro muže a nemohou zde startovat příslušníci HZS ČR nebo zaměstnanci HZS podniku. Soutěž bude provedena dle Směrnic hasičských sportovních soutěží pro muže a ženy schválené VV SH ČMS dne 16. 6. 2011 s účinností od 1. 1. 2012 I. a II. část. (soubor předpisů SH ČMS -1/17-2011) a Dodatku č. 1 schváleného VV SH ČMS dne 13. 6. 2013 a dle „Pravidel TFA“, upravené propozicemi soutěže.
 
V případě že máte zájem stát se součástí týmu družstva Středočeského kraje, pošlete prosím na e-mail OSH Kolín nejpozději do 8. 8. 2014 informace o své osobě - jméno, věk, název SDH a dosavadní zkušenosti či výsledky v této disciplíně.
kategorie: 
úvodní obrázek: