Akce

Setkání ZH okresu Kolín

I v letošním roce se naši Zasloužilí hasiči sešli na předvánočním setkání. Tentokrát se konalo v neděli 9. prosince 2019 v restauraci ARCHERY v Nové Vsi I.

Pozvání Kamily Havlínové, starostky OSH Kolín, přijala paní Vavřinová a pánové Běloch, Bradna, Bruthans, Bydžovský, Hrabánek, Kladivo, Němeček,Salák, Šálek a Urbánek. Pozvání dále přijala paní Nevečeřalová, bývalá vedoucí kanceláře OSH a pan Radek Sršeň, člen VV OSH Kolín.

                                          

Setkání ZH Středočeského kraje 2018

Krajské sdružení hasičů Středočeského kraje ve spolupráci s Okresním sdružením hasičů Nymburk uspořádalo ve čtvrtek 21.06.2018 v areálu Polabského národopisného muzea v Přerově nad Labem setkání Zasloužilých hasičů Středočeského kraje.

Setkání ZH okresu Kolín

Letošní předvánoční posezení s našimi Zasloužilými hasiči se konalo v neděli 10.12.2017 ve Sporthotelu Relax ve Veletově.

Udělení titulu Zasloužilý hasič

Ve čtvrtek 4. května 2017 byl panu Jaroslavu Němečkovi v přibyslaslavském Centru hasičského hnutí udělen titul Zasloužilý hasič. Gratulujeme!

Pan Jaroslav Němeček je od roku 1972 členem SDH Tři Dvory.

Setkání ZH okresu Kolín

Tradiční vánoční setkání Zasloužilých hasičů okresu Kolín za účasti členů Výkonného výboru se v letošním roce konalo v neděli 11. prosince 2016 v restauraci Hájenka Kersko. Celkem se zúčastnilo devět členů našeho aktivu. Po návštěvě ateliéru Kuba, spojené s ochutnávkou pečeného čaje, se všichni odebrali na oběd. A to tradičního kance - ať už se svíčkovou omáčkou, nebo se zelím.

Udělení titulu Zasloužilý hasič

Ve čtvrtek 3. listopadu 2016 byl panu Františku Urbánkovi udělen titul Zasloužilý hasič. Gratulujeme!

Pan František Urbánek je dlouholetým starostou SDH Kolín, jehož členem je od roku 1953.

Setkání ZH okresu Kolín

Pozvánka pro Zasloužilé hasiče okresu Kolín na posezení v Hájence Kersko.

Setkání ZH Středočeského kraje 2016

Ve čtvrtek 23. června 2016 uspořádalo Okresní sdružení hasičů Beroun setkání Zasloužilých hasičů Středočeského kraje. Programem setkání byla prohlídka zámku a skláren Nižbor.

Setkání ZH okresu Kolín

V neděli 13. prosince 2015 se na pozvání starostky OSH Kolín Kamily Havlínové sešli v kutnohorské restauraci Havířská bouda Zasloužilý hasiči našeho okresu. Pozvání na toto již tradiční, předvánoční posezení přijala paní Vavřinová (SDH Kolín) a pánové Běloch (SDH Hradešín), Bradna (SDH Červené Pečky), Bydžovský (SDH Ratboř), Čech (SDH Zásmuky), Salák (SDH Sendražice) a Šálek (SDH Křečhoř); hostem setkání byl J. Bernard, náměstek starostky.

Setkání ZH okresu Kolín

Pozvánka pro Zasloužilé hasiče okresu Kolín na posezení v kutnohorské restauraci Havířská bouda.

Setkání ZH okresu Kolín

V neděli 7. prosince 2014 se salonek v Motelu Oseček stal místem pro letošní, již tradiční předvánoční setkání Zasloužilých hasičů našeho okresu.Pozvání Kamily Havlínové, starostky OSH, přijala paní Vavřinová /SDH Kolín/ a pánové Běloch /SDH Hradešín/, Bradna /SDH Červené Pečky/, Bydžovský /SDH Ratboř/, Čech /SDH Zásmuky/, Dobrovolný /SDH Klučov/, Hrabánek /SDH Zásmuky/, Salák /SDH Sendražice/ a Šálek /SDH Křečhoř/.Setkání Zasloužilých hasičů Středočeského kraje

V prvním červnovém týdnu uspořádalo OSH Mělník ve svém okresním městě setkání zasloužilých hasičů Středočeského kraje. Z našeho okresu se této akce zúčastnilo 8 zasloužilých hasičů. Pořadatelé připravili velmi pěkný program, který pamatoval i na ZH s handicapem chůze. Někteří tak návštěvu zámku i ostatních historických památek města vynechali, drže se rady starosty OSH, že v Mělníku vedou všechny cesty po schodech nahoru nebo dolu.

Setkání ZH okresu Kolín

Na 8. prosince 2013 bylo naplánováno v letošním roce již druhé setkání Zasloužilých hasičů našeho okresu. Tentokrát se sešli v příjemném prostředí restaurace Dvůr Křečhoř.


Pozvání starostky OSH Kolín strávit společné nedělní odpoledne přijala paní Vavřinová /SDH Kolín/ a pánové Běloch /SDH Hradešín/, Bradna /SDH Červené Pečky/, Bydžovský /SDH Ratboř/, Dobrovolný /SDH Klučov/, Hrabánek /SDH Zásmuky/, Salák /SDH Sendražice/ a Šálek /SDH Křečhoř/. 


Setkání ZH okresu Kolín

Pozvánka pro Zasloužilé hasiče okresu Kolín na posezení v restauraci Dvůr Křečhoř.

Setkání ZH okresu Kolín

Na neděli 2. června 2013 bylo naplánované setkání pro Zasloužilé hasiče okresu Kolín.

Stránky

Prihlásit se k odběru RSS - Akce