Akce

Vánoční setkání Zasloužilých hasičů

Ve druhou adventní neděli přijali zasloužilí hasiči našeho okresu pozvání k tradičnímu posezení spojené s předvánočním obědem. Nováčkem v této skupině je p. František Šafránek z SDH Pečky, který získal tento titul na podzim letošního roku. Cílem bylo seznámit členy našeho aktivu s děním na našem okrese, podělit se o novinky, ale hlavně, opět se spolu potkat a předat malý vánoční dárek.

Tradiční vánoční setkání Zasloužilých hasičů okresu Kolín

Tradiční vánoční setkání Zasloužilých hasičů okresu Kolín se v letošním roce konalo v neděli 11. prosince v restauraci Na Farmě v Choťovicích. Po dlouhé pauze se obědu zúčastnilo 8 z 11 členů naše aktivu, paní starostka Kamila Havlínová a za výkonný výbor Radek Hovorka. Celé odpoledne se neslo ve vánoční atmosféře, kde nesměl chybět řízek s bramborovým salátem a malým dárkem pod stromeček

 

Tato akce proběhla za finanční podpory města Kolín.

Setkání ZH okresu Kolín

Předvánoční setkání s našimi Zasloužilými hasiči jsme i v letošním roce uspořádali v restauraci ARCHERY v Nové Vsi I, a to v neděli 15. prosince 2019.

Setkání ZH Středočeského kraje 2019

Krajské sdružení hasičů Středočeského kraje a Okresní sdružení hasičů okresu Praha-východ uspořádalo ve středu 12. června 2019 setkání Zasloužilých hasičů Středočeského kraje, které se uskutečnilo v areálu hotelu Zámek Berchtold v Kunicích - Vidovicích.

Setkání hasičů - seniorů okresu Kolín 2019

Okresní sdružení hasičů Kolín pozvalo své členy na setkání hasičů - seniorů okresu Kolín. Toto setkání určené nejen pro Zasloužilé hasiče, spojené s ukázkou volnočasových aktivit našich nejmenších hasičů, společným obědem a country hudbou k poslechu se uskutečnilo v neděli 31. března 2019 v sokolovně Klučov.

Pozvání přijal starosta KSH Středočeského kraje Oldřich Lacina, starosta obce Klučov Jan Průša a 50 členů z 20 našich sborů - děkujeme za vysokou účast a příjemně strávené nedělní odpoledne! SDH Břežany II, SDH Býchory, SDH Cerhenice, SDH Červené Pečky, SDH Český Brod, SDH Chotýš, SDH Klučov, SDH Kolín, SDH Kostelec nad Černými lesy, SDH Nučice, SDH Pečky, SDH Poříčany, SDH Ratboř, SDH Ratenice, SDH Starý Kolín, SDH Tři Dvory, SDH Tuchoraz, SDH Veletov, SDH Veltruby a SDH Zásmuky.

Setkání ZH okresu Kolín

I v letošním roce se naši Zasloužilí hasiči sešli na předvánočním setkání. Tentokrát se konalo v neděli 9. prosince 2019 v restauraci ARCHERY v Nové Vsi I.

Pozvání Kamily Havlínové, starostky OSH Kolín, přijala paní Vavřinová a pánové Běloch, Bradna, Bruthans, Bydžovský, Hrabánek, Kladivo, Němeček,Salák, Šálek a Urbánek. Pozvání dále přijala paní Nevečeřalová, bývalá vedoucí kanceláře OSH a pan Radek Sršeň, člen VV OSH Kolín.

                                          

Setkání ZH Středočeského kraje 2018

Krajské sdružení hasičů Středočeského kraje ve spolupráci s Okresním sdružením hasičů Nymburk uspořádalo ve čtvrtek 21.06.2018 v areálu Polabského národopisného muzea v Přerově nad Labem setkání Zasloužilých hasičů Středočeského kraje.

Setkání ZH okresu Kolín

Letošní předvánoční posezení s našimi Zasloužilými hasiči se konalo v neděli 10.12.2017 ve Sporthotelu Relax ve Veletově.

Udělení titulu Zasloužilý hasič

Ve čtvrtek 4. května 2017 byl panu Jaroslavu Němečkovi v přibyslaslavském Centru hasičského hnutí udělen titul Zasloužilý hasič. Gratulujeme!

Pan Jaroslav Němeček je od roku 1972 členem SDH Tři Dvory.

Setkání ZH okresu Kolín

Tradiční vánoční setkání Zasloužilých hasičů okresu Kolín za účasti členů Výkonného výboru se v letošním roce konalo v neděli 11. prosince 2016 v restauraci Hájenka Kersko. Celkem se zúčastnilo devět členů našeho aktivu. Po návštěvě ateliéru Kuba, spojené s ochutnávkou pečeného čaje, se všichni odebrali na oběd. A to tradičního kance - ať už se svíčkovou omáčkou, nebo se zelím.

Udělení titulu Zasloužilý hasič

Ve čtvrtek 3. listopadu 2016 byl panu Františku Urbánkovi udělen titul Zasloužilý hasič. Gratulujeme!

Pan František Urbánek je dlouholetým starostou SDH Kolín, jehož členem je od roku 1953.

Setkání ZH okresu Kolín

Pozvánka pro Zasloužilé hasiče okresu Kolín na posezení v Hájence Kersko.

Setkání ZH Středočeského kraje 2016

Ve čtvrtek 23. června 2016 uspořádalo Okresní sdružení hasičů Beroun setkání Zasloužilých hasičů Středočeského kraje. Programem setkání byla prohlídka zámku a skláren Nižbor.

Setkání ZH okresu Kolín

V neděli 13. prosince 2015 se na pozvání starostky OSH Kolín Kamily Havlínové sešli v kutnohorské restauraci Havířská bouda Zasloužilý hasiči našeho okresu. Pozvání na toto již tradiční, předvánoční posezení přijala paní Vavřinová (SDH Kolín) a pánové Běloch (SDH Hradešín), Bradna (SDH Červené Pečky), Bydžovský (SDH Ratboř), Čech (SDH Zásmuky), Salák (SDH Sendražice) a Šálek (SDH Křečhoř); hostem setkání byl J. Bernard, náměstek starostky.

Setkání ZH okresu Kolín

Pozvánka pro Zasloužilé hasiče okresu Kolín na posezení v kutnohorské restauraci Havířská bouda.

Stránky

Prihlásit se k odběru RSS - Akce