Ostatní

Okresní kolo PS a dorostu

V příloze naleznete propozice a přihlášky na okresní kolo PS a dorostu.

Kolínský pohár - Klučovská ulice 2023

V přiložených souborech naleznete pozvánku k první soutěž Kolínského poháru - Klučovská ulice. Závod v běhu na 100 metrů překážek.

Branný závod dorostu a dospělých

První říjnovou sobotu probíhal v Poříčanském lese závod branné všestrannosti kategorie dorostu a dospělých včetně našich legend. Členové SDH Klučov připravili pro soutěžící opět krásnou trať v délce 4 km se všemi povinnými kontrolami.

Běžcům i pořadateli přálo pěkné počasí, které trvalo doslova do sbalení posledního stanu.

O Pohár starostky okresu Kolín

Dne 3. září ve Kšelích proběhla soutěž O Pohár starostky okresu Kolín. Soutěž byla rozdělena do dvou kategorií dle výkonu strojů. V kategorii mužů vyhrálo družstvo SDH Zibohlavy a SDH Ratenice. V kategorii žen zvítězilo družstvo SDH Klučov a SDH Kšely. První dvě družstva s nejlepšími časy z obou kategorií budou reprezentovat okres Kolín 28.9.2022 na soutěži O Pohár starosty KSH. Za muže SDH Zibohlavy a SDH Ratenice. Za ženy SDH Klučov a SDH Kšely. Poděkování patří pořadatelům a všem, kteří se soutěže zúčastnili

Tato akce byla financována z dotace města Kolín.

Pohár starostky okresu Kolín

V sobotu 4.9.2021 proběhla soutěž O Pohár starostky okresu Kolín v Ratenicích. Soutěž byla rozdělena do dvou kategorií dle výkonu strojů.

V kategorii mužů vyhrálo družstvo SDH Zibohlavy a SDH Ratenice "B". V kategorii žen zvítězilo družstvo SDH Klučov a HASIČI Kostelec nad Černými lesy.

Tréninkový kemp v požárním sportu

O víkendu 5. -6. června proběhly na našem okrese tréninkové kempy  družstev mužů, žen, dorostenek a jednotlivců dorostu v požárním sportu. Cílem bylo vybrat ty nejlepší a poslat je do krajských soutěží.

Pořádáním kempů se ujaly SDH Vítězov a HASIČI Kostelec nad Černými lesy, za což jim patří velké poděkování.

Pohár starostky okresu Kolín 2020

V neděli 6. 9. 2020 proběhla tradiční soutěž Pohár starostky OSH Kolín v Sendražicích. Soutěž byla již po druhé rozdělena na dvě kategorie, pro soutěžní družstva se strojem o výkonu do 1500cm3 a s neomezeným výkonem.

Fotografie zde

Pohár starostky okresu Kolín 2020

Okresní sdružení hasičů Kolín za finanční podpory Města Kolín, ve spolupráci s SDH Sendražice pořádá v neděli 6. září 2020 okresní soutěž Pohár starostky OSH v kategorii muži, ženy.

Přihlášky zasílejte v termínu do 28. srpna 2020.

Kolínský pohár 2020

OSH Kolín ve spolupráci s SDH Klučov, SDH Kšely, SDH Starý Kolín a SDH Vítězov vyhlašuje první ročník seriálu soutěží v bězích na 60 m a 100 m s překážkami pod názvem „Kolínský pohár 2020“.

TERMÍNY SOUTĚŽÍ A OSTATNÍCH AKCÍ V ROCE 2020

Informujeme vás o termínech soutěží a ostatních akcí v roce 2020.

Poděkování za reprezentaci Středočeského kraje v hasičském sportu

Celkem 14 družstev a jednotlivců obdrželo poděkování za reprezentaci Středočeského kraje v hasičském sportu. Hejtmanka Středočeského kraje Jaroslava Pokorná Jermanová a starosta Krajského sdružení hasičů Středočeského kraje Oldřich Lacina jej předali v kategoriích Plamen, dorostenky, dorost, individuální soutěžící v kategorii dorost, družstev žen a družstev mužů.

Kurz trenérů požárního sportu III.třídy

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska vyhlásilo akreditovaný kurz  Trenérů požárního sportu III. třídy. Uskuteční se v termínu 22. - 23. února 2020 ve Sportovním centru Nymburk. Kapacita omezena, bližší informace v příloze, přihlášení do kurzu zde.

 

Pohár starostky OSH - výsledky

O pořádání letošního Poháru starostky OSH se přihlásil mateřský sbor starostky OSH Kolín, SDH Klučov. Jako tradičně šlo o soutěž v disciplíně požární útok pro kategorii muži a ženy; kdy bylo prvně hodnocení děleno na start s PS 12 s obsahem do 1500cm3 a s neomezeným výkonem.

Pohár starostky - r. 2019

Okresní sdružení hasičů Kolín za finanční podpory Města Kolín, ve spolupráci s SDH Klučov pořádá v neděli 1. září 2019 okresní soutěž Pohár starostky OSH v kategorii muži, ženy.

Přihlášky zasílejte v termínu do 23. srpna 2019.

Stránky

Prihlásit se k odběru RSS - Ostatní