Ostatní

Důležité upozornění - Jablonecké haly - odloženy

Vzhledem k omezení pořádání akcí s větším počtem osob a vývoji, který nelze předpovědět, se ODKLÁDÁ konání i II. kola Českého halového poháru v běhu na 60 m s překážkami – Jablonecké šedesátkování. ODKLÁDÁ se i Jablonecká hala dorostu a Jablonecká hala dospělých.

Závody v termínu 21. a 22. března 2020 a 28. a 29. března 2020 se tedy neuskuteční.

Důležité upozornění - I. kolo ČHP - Ostravská hala - odložena

V souladu s doporučením Bezpečnostní rady Moravskoslezského kraje nepořádat veřejné akce, na kterých se má sejít více než 500 lidí, se ODKLÁDÁ konání I. kola Českého halového poháru v běhu na 60 m s překážkami.

Závod se tedy v termínu 7. března neuskuteční.

O případném náhradním termínu budeme informovat.

Všem přihlášeným účastníkům se omlouváme za vzniklé komplikace.

 

Zimní halová soutěž 2020

OSH Kolín a SDH Vítězov pořádají zimní halovou soutěž "Hasičská překážková dráha" dne 28. března 2020 ve Sportovní hale Velim. Potvrzení účasti je nutné do 22. března 2020, bližší informace v příloze.

Kurz sportovní přípravy dorostu v požárním sportu

Ústřední odborná rada mládeže SH ČMS vyhlašuje veřejný kurz sportovní přípravy dorostu v požárním sportu.

Více infi zde.

Kurz sportovní přípravy dorostu v požárním sportu

Ústřední odborná rada mládeže SH ČMS vyhlásila veřejný kurz sportovní přípravy dorostu v požárním sportu pro dorostenky a dorostence, kteří splňují stanovené výkonostní limity. Termín přihlášení je do 5.12.2019, další informace v příloze.

Školení vedoucích a instruktorů mládeže

V termínu 15. - 16. listopadu 2019 se ve Velkém Oseku konalo školení vedoucích a instruktorů mládeže našeho okresu, o které byl i v letošním roce velký zájem, byť z kapacitních důvodů nebylo možné vyhovět všem zájemcům. Na jednotlivé sbory byl přidělen počet míst dle předem stanoveného klíče stejně tak jako v předchozích letech.

Nabídka volných míst pro děti a mládež

Na webu DH.cz naleznete přehledný formulář, do kterého mohou jednotlivé Sbory dobrovolných hasičů uvést volnou kapacitu ve svém kolektivu mládeže pro nové členy. Tyto údaje jsou volně přístupné pro rodiče, kteří mají zájem o zapojení svého dítěte  do činnosti Úseku mládeže SH ČMS. Další informace případně poskytne příslušné Okresní sdružení hasičů.

Pozvánka na Školení vedoucích a instruktorů mládeže

V příloze naleznete pozvánku a přihlášku na Školení vedoucích mládeže a instruktorů SH ČMS, které se koná 15. - 16. listopadu 2019 ve Velkém Oseku. Přihlášky je nutné odeslat na e-mail OSH do čtvrtka 7. listopadu 2019.

Jan Hybler, vedoucí OORM

Vyhlášení školícího kurzu pro Garanty vzdělávání pro úsek mládeže

Ústřední odborná rada mládeže SH ČMS vyhlásila školící kurz pro obnovu nebo získání kvalifikace Garant vzdělávání pro úsek mládeže.

Hotel Přibyslav, 26. - 28. 10. 2019. Uzávěrka přihlášek do naplnění kapacity, max. do 20. října 2019.

Vyhlášení kurzu pro Vedoucí mládeže SH ČMS I. stupně

Ústřední odborná rada mládeže SH ČMS vyhlásila termín školení a zkoušek pro získání i obhajobu (prodloužení) kvalifikace Vedoucího mládeže SH ČMS I. stupně.

Branný závod - dorost, ženy, muži - r. 2019

Okresní sdružení hasičů Kolín uspořádalo ve spolupráci s SDH Klučov v neděli 13. října 2019 I. část Okresního kola soutěže dorostu a volnou soutěž mužů a žen Branný závod, na start se postavilo celkem 77 soutěžících.

Výzva MŮJ KLUB 2020

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy zveřejnilo výzvu MŮJ KLUB 2020 k podání žádostí o dotace. Dotace poskytnutá v rámci této Výzvy je určena na období od 01.01.2020 do 31.12.2020.

Krajské setkání přípravek 2019

V neděli 15. září 2019 bylo v Libiši na mělnickém okrese uspořádáno Krajské setkání přípravek Středočeského kraje. Z našeho okresu se ho zúčastnilo družstvo z SDH Klučov a SDH Starý Kolín. A byly to právě děti ze Starého Kolína, které si součtem bodů šest v disciplíně štafeta 3x50m, štafetě trojic, štafetě CTIF a útoku pomocí džberové stříkačky vybojovaly 1. místo! Klučovští skončili na 14. místě, z celkového počtu 28 družstev.

Pozvánka na Okresní kolo hry Plamen - branný závod

V příloze naleznete pozvánku a přihlášku na branný závod (ZPV) hry Plamen 5. října 2019 v Červeném Hrádku.

Prosím o včasné přihlášení nejpozději do čtvrka 26. září 2019 a odpovědné vyplnění přihlášky.

Jan Hybler, vedoucí OORM

Krajské setkání přípravek - Libiš 2019

Krajské sdružení hasičů Středočeského kraje ve spolupráci s OSH Mělník pořádá v neděli 15. září 2019 na stadionu TJ Sokol Libiš Krajské setkání přípravek Středočeského kraje.

Stránky

Prihlásit se k odběru RSS - Ostatní