Daruj krev s dobrovolnými hasiči - r. 2018

Seznam dárců krve tak, jak bylo doloženo na OSH Kolín. Do evidence r. 2018 budou zahrnuty odběry v termínu 21.11.2017 - 31.10.2018.

Darování jejích složek (plazmy, destiček) je evidováno pouze pokud jde o bezpříspěvkový odběr.

Pokud v seznamu chybíte, pošlete nám prosím na e-mail rada.prevence(zavináč)oshkolin.cz kopii průkazu dárce krve, děkujeme.

Aktualizace ke dni  15.10.2018

Jméno SDH Datum darování
Belásová Iveta Tuchoraz 25.06.        
Belásová Pavlína Tuchoraz 03.08.        
Beneš Petr Zibohlavy 27.11. 05.10.      
Bug Milan Vítězov 05.01 05.10.      
Bunc Sebastian Vítězov 05.10.        
Carda Petr Sendražice 13.04.                 
Černík Miloš Konárovice 16.02. 25.05. 20.08.    
Černík Rostislav Konářovice 16.02. 11.05. 17.08.    
Formánek Petr Štítary 05.10.        
Formánková  Jana Štítary 05.10.        
Hájek Tadeáš Lžovice 19.01.        
Hájik Richard Ratenice 24.11. 23.02. 21.05. 27.08.  
Havlínová Kamila Klučov 13.04. 05.10.      
Holler Dominik Zásmuky 13.04.        
Homolková Hana Kostelec nad Černými lesy 05.10.        
Horák Zdeněk Štítary 05.10.        
Jandák Marek Radovesnice 05.10.        
Javůrek Aleš Veltruby 21.05. 10.09.      
Kadlec Karel Nová Ves I 27.11. 26.02. 25.05. 13.08.  
Kadlec Lukáš Nová Ves I 27.11. 26.02. 25.05. 13.08.  
Karbanová Veronika Veltruby 06.04. 24.08.      
Kolář Roman Drahobudice 05.10.        
Koruška Petr Zibohlavy 19.01. 04.05. 03.09.    
Koubek Miloslav Vítězov 05.10.        
Krejčí Josef Klučov 13.04. 05.10.      
Krytinář Michal Tuklaty 07.02. 25.05.      
Kučírek Marek Veltruby 25.06. 21.09.      
Kučírková Klára Veltruby 23.02. 29.06.      
Kukla Josef Radovesnice II 13.04.        
Kun Petr Cerhenice 13.04.        
Kutil Jiří Konárovice 19.01. 13.04. 16.07.    
Machová Michaela Tuchoraz 13.04.        
Major Jiří Břežany II 13.04. 06.08.      
Martínek Jindřich Ratenice 12.01. 13.04. 13.07. 12.10.  
Martínek Ondřej Konárovice 16.02. 11.05. 17.08.    
Martínková Hana Starý Kolín 13.04. 05.10.      
Martínková Lenka Ratenice 12.01. 13.04. 13.07. 12.10.  
Mastná Jana Cerhenice 19.01. 05.10.      
Mastná Kamila Cerhenice 13.04. 05.10.      
Mastný Pavel Nová Ves I 13.08.        
Mastný Stanislav Cerhenice 13.04. 05.10.      
Melezínek Lukáš Veltruby 24.11. 23.02. 04.06. 15.10.  
Miksová Tereza Starý Kolín 13.04. 05.10.      
Navrátil Milan Rasochy 05.10.        
Nikles Martin Veltruby 23.02. 04.06.      
Nouzovská Aneta Poříčany 06.04. 03.08.      
Nouzovská Kateřina Poříčany 06.04. 03.08.      
Novák Petr Štítary 05.10.        
Novák Tomáš Štítary 05.10.        
Paluska Josef Cerhenice 13.04. 05.10.      
Pešoutová Michaela Mančice 05.10.        
Plaček Michal Plaňany 05.03.        
Pokorný Petr Konárovice 15.12. 12.03. 25.06. 21.09.  
Pop Martin Klučov 13.04. 05.10.      
Rauvolfová Nicole Malotice 18.12. 28.05. 14.09.    
Sahulka Jan Nová Ves I 27.11. 26.02. 25.05. 13.08.  
Skala Libor ml. Zásmuky 13.04. 05.10.      
Skořepa František Tuchoraz 13.04. 23.07.      
Sládková Květa Drahobudice 09.03.        
Sršeň Radek Mančice 14.03.        
Stehlík Lukáš Zásmuky 05.10.        
Stehlík Radek Veltruby 15.12. 26.03. 15.06. 14.09.  
Svoboda Tomáš Krakovany 26.02. 25.05.      
Špinar Ladislav Cerhenice 13.04.        
Štolbová Lucie Červený Hrádek 05.10.        
Štolbová Michaela Červený Hrádek 05.10.        
Šuk Vladislav Ratenice 27.11. 09.03. 18.06. 31.08.  
Tuláček Filip Ovčáry 15.12. 20.04. 03.08.    
Tuláček Josef Ovčáry 24.11. 02.02. 13.04. 02.07. 14.09.
Tuláček Tomáš Ovčáry 19.01. 03.08.      
Vajlich Arnošt Mančice 06.04. 05.10.      
Valeš Martin Dobřichov 05.10.        
Vápeník Jakub Veltruby 23.02. 04.06. 21.09.    
Vejrostková Petra Kostelec nad Černými lesy 05.10.        
Voslař Karel Nová Ves I 01.12. 26.02. 01.06. 13.08.  
Voslařová Jana Nová Ves I 01.12. 26.02.      
Voslářová Lída Český Brod 28.11. 09.03. 29.06.    
Vyšata Milan Nová Ves I 01.12. 16.02. 25.05. 17.08.  
Zápotocká Jitka Cerhenice 05.10.        

 

 

kategorie: