Prevence

Akce daruj krev s hasiči - ZRUŠENA

Akce daruj krev je na základě nouzového stavu ZRUŠENA. O náhradním termínu Vás budeme informovat.

Informace k vyhodnocení akce DARUJ KREV S HASIČI 2019

Tak jako v předchozích letech, i v roce 2019 bude na OSH Kolín vyhodnocena výzva DARUJ KREV S DOBROVOLNÝMI HASIČI.

Daruj krev s dobrovolnými hasiči - 27.09.2019

V rámci naší tradiční akce Daruj krev s dobrovolnými hasiči jsme se i tentokrát v podzimním termínu sešli v Oblastní nemocnici Kolín,  abychom darovali krev.

Čtrnáct zástupců ze sedmi SDH tak navýšilo prozatimní letošní celkovou účast na 58 dárců z 29 našich Sborů dobrovolných hasičů. Děkujeme!

Požární ochrana očima dětí - vyhodnocení r. 2019

V pátek 31. května 2019 jsme se sešli na Územním odboru Hasičského záchranného sboru v Kolíně, abychom předali ocenění dětem zapojeným do soutěže Požární ochrana očima dětí. Ceny za umístění na 1. - 3. místě v rámci okresního a krajského kola převzaly děti z rukou mjr. Mgr. Čestmíra Rychlíka, velitele stanice HZS Kolín a Pavly Šimůnkové, členky Okresní odborné rady prevence OSH Kolín.

Daruj krev s dobrovolnými hasiči - 17.05.2019

V pátek 17. května 2019 jsme se znovu sešli v Oblastní nemocnici Kolín na základě výzvy Daruj krev s dobrovolnými hasiči. Naše řady se opět rozrostly, i tentokrát mezi námi byli prvodárci. Děkujeme za účast!

Příklady forem preventivně výchovné činnosti

Ústřední odborná rada prevence SH ČMS vydala příklady forem preventivně výchovné činnosti, viz příloha.

Výzva OSH Kolín - Daruj krev s dobrovolnými hasiči

Výzva OSH Kolín - Daruj krev s dobrovolnými hasiči - byla v termínu 12. dubna 2019 zrušena.

Na Transfúzním oddělení Oblastní nemocnice Kolín jsou ohlášeny stavební úpravy, informujeme dárce že poslední odběry budou v pátek 5. dubna 2019. O náhradním termínu Vás budeme informovat. Děkujeme za pochopení.

Seminář preventistů III. a II. stupně

Rada prevence OSH Kolín uspořádala Seminář preventistů III. a II. stupně, které vedl Bc. Jakub Jašek, vedoucí Rady prevence MSH Praha. Konalo se v úterý 11. prosince 2018 v Interaktivním vzdělávacím centru HZS Středočeského kraje, Územním odboru Kolín.

Daruj krev s dobrovolnými hasiči - r. 2019

Seznam dárců krve tak, jak bylo doloženo na OSH Kolín. Do evidence r. 2019 budou zahrnuty odběry v termínu 01.11.2018 - 31.12.2019. Legitimace Dárce krve doložte prosím nejpozději do 10. ledna 2020.

Darování složek krve (plazma, destičky) je evidováno pouze pokud jde o bezpříspěvkový odběr.

Požární ochrana očima dětí a mládeže 2019

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska vyhlásilo 45. ročník literárně - výtvarné soutěže Požární ochrana očima dětí. Soutěže se můžou zúčastnit děti, žáci a mládež ve věku do 18-ti let v rámci činnosti školní i mimoškolní (Domy dětí a mládeže, družstva mladých hasičů, skautské organizace apod.).

Seminář Preventista III. a II. stupně

Rada prevence OSH Kolín zve členy SDH na školení k získání odznaků odbornosti SH ČMS referentů prevence a výchovné činnosti sborů dobrovolných hasičů. Seminář se uskuteční v úterý 11. prosince 2018  v zasedací místnosti HZS Kolín. Bližší informace v příloze.

Daruj krev s dobrovolnými hasiči - 05.10.2018

V pátek 5. října 2018 jsme se opět sešli v Oblastní nemocnici Kolín, abychom společně darovali krev. Tentokrát nás bylo opravdu hodně, přišli nejen dárci z SDH jiného okresu, ale i kamarádi členů našich SDH. Děkujeme za účast!

Celkem nás bylo 34 členů SDH - 33 členů ze 14 našich SDH, k akci přihlásili i jeden člen SDH mimo naše okresní sdružení.

Stránky

Prihlásit se k odběru RSS - Prevence