Kurz zotavovacích akcí

OSH Kolín – odborná rada prevence ve spolupráci s Oblastním spolkem ČČK Kolín pořádá kurz zdravotníka zotavovacích akcí. Kurz je určený pro členy SH ČMS spadající pod OSH Kolín, převážně pracují s mládeží.- Zdravotník zotavovacích akcí – absolvováním kurzu získáte oprávnění vykonávat zdravotníka na akcích pro děti a táborů, či na sportovních a kulturních akcích ve vašem sboru.

Platnost 5 let, pro pedagogické pracovníky neomezená platnost. Kapacita 9 osob.- Zdravotník zotavovacích akcí – doškolení – Obnovení platnosti průkazu zdravotníka ZA

na dalších 5 let. Opakování první pomoci při život ohrožujících stavech a zjištění novinek první pomoci. Kapacita 9 osob.- Zdravotník zotavovacích akcí – junior – Určeno pro dorostence od 15 do 18 let. Příprava dorostu pro práci zdravotníka ZA ve vašem sboru. 

Více informací naleznete v příloze. Přihlásit se můžete do 28.2. 2022 na https://forms.gle/YLo3gDrZbY1szffW9Více informaci na tel. 731 549 952 - Milan BugBližší informace o místě konání kurzu a proti epidemiologických opatření budou přihlášení informováni včas. V případě naplnění kurzu budou později přihlášení informováni a bude jim nabídnut jiný termín.

kategorie: 
Příloha: