Daruj krev s dobrovolnými hasiči - r. 2019

Seznam dárců krve tak, jak bylo doloženo na OSH Kolín. Do evidence r. 2019 budou zahrnuty odběry v termínu 01.11.2018 - 31.12.2019.

Darování složek krve (plazma, destičky) je evidováno pouze pokud jde o bezpříspěvkový odběr.

V případě že máte zájem zapojit se do výzvy DARUJ KREV S DOBROVOLNÝMI HASIČI, pošlete nám prosím na e-mail rada.prevence(zavináč)oshkolin.cz kopii průkazu dárce krve. Současně prosíme o průběžné nahlašování dárců, z důvodu zajištění podkladů na závěrečné vyhodnocení. Děkujeme.

Aktualizace ke dni 14.08.2019

Jméno SDH Datum darování
Beneš Petr Zibohlavy 17.05.    
Blecha Vladimír Poříčany 17.05.    
Bug Milan Vítězov 11.02.    
Čiháková Zdeňka Klučov 17.05.    
Havlínová Kamila Klučov 17.05.    
Holler Dominik Zásmuky 05.04.    
Hozman Jaroslav Poříčany 12.08.    
Jandák Marek Radovesnice I 17.05.    
Kadlec Karel Nová Ves I 19.11. 25.02.  
Kadlec Lukáš Nová Ves I 14.12. 25.02.  
Karbanová Veronika Veltruby 17.05.    
Krejčí Josef Klučov 17.05.    
Krytinář Michal Tuklaty 09.08.    
Kutil Jiří Konárovice 18.01. 17.05. 09.08.
Linhart Jiří Radovesnice II 17.05.    
Machová Michaela Tuchoraz 07.12.    
Major Jiří Břežany II 17.05.    
Martínek Jindřich Ratenice 11.01. 05.04. 02.08.
Martínková Lenka Ratenice 05.04. 02.08.  
Martínková Hana Starý Kolín 18.02.    
Mastný Pavel Nová Ves I 19.11. 11.03.  
Milanovičová Radka Dobřichov 29.03.    
Navrátil Milan Rasochy 18.01. 26.04. 26.07.
Sahulka Jan Nová Ves I 19.11. 25.02.  
Skala Libor ml. Zásmuky 05.04. 12.07.  
Skořepa František Tuchoraz 17.05.    
Sládek Jiří Klučov 17.05.    
Sršeň Radek Mančice 06.06.    
Stehlík Lukáš Zásmuky 11.01. 05.04. 12.07.
Svoboda Tomáš Krakovany 14.12. 25.02.  
Štolbová Lucie Červený Hrádek 17.05.    
Rauvolfová Nicole Malotice 14.01. 13.05.  
Roudnický Vít Poříčany 17.05.    
Řípa Ondřej Klučov 14.12. 05.04  
Tuláček Josef Ovčáry 23.11. 15.02. 26.04.
Vajlich Arnošt Mančice 17.05.    
Vokálová Petra Nová Ves I 18.01.    
Voslař Karel Nová Ves I 19.11.    
Voslářová Lída Český Brod 04.01. 12.08.  
Vyšata Milan Nová Ves I 16.11. 25.02.  

 

 

kategorie: