Ostatní

Evidence odevzdaných dokladů a úhrada příspěvků, r. 2018

Upozorňujeme, že do 31. března 2018 měli být uhrazeny členské příspěvky.

Aktualizace: SDH s neuhrazenými příspěvky ke dni 4. listopadu 2018:

Černé Voděrady, Vrátkov, Zalešany.

Členové sborů, které neprovedli úhradu, nejsou pojištěni proti úrazu a nebude jim umožněn start na soutěžích nebo účast na akcích pořádaných OSH, ani soutěžích Podlipanské ligy. Členům sborů, kteří jsou současně členy JPO a ze strany obce nejsou komerčně pojištěni, nevzniká nárok na čerpání pojištění proti úrazu při zásahové činnosti.

Platbu je možné uskutečnit v hotovosti v kanceláři OSH, případně bezhotovostně na bankovní účet. V tomto případě nás prosím kontaktujte e-mailem pro odsouhlasení počtu členů a zaslání podkladů k platbě - čísla účtu a VS.

 

Uplynulé termíny:

do 31.01.2018 odevzdání dokladů

do 31.03.2018 úhrada členských příspěvků

Platba členských příspěvků

Upozorňujeme na termín úhrady členských příspěvků jednotlivých SDH do 31. března 2014.

V případě jejich neuhrazení nejsou členové SDH pojištěni proti úrazu.

Smuteční oznámení

V neděli 1. září 2013 zemřel pan Jaroslav Pačes, dlouholetý člen SDH Kostelec nad Černými lesy, držitel titulu Zasloužilý hasič. 


Čest jeho památce.

UPOZORNĚNÍ - uzavření kanceláře

V měsíci srpnu bude kancelář OSH Kolín z provozních důvodů uzavřena. V případě potřeby lze kontaktovat L. Hyblerovou e-mailem; nebo v rámci otevírací doby kanceláře na telefonu. Po dohodě je možné domluvit si schůzku v kanceláři OSH. Děkujeme za pochopení.

UPOZORNĚNÍ - uzavření kanceláře

V úterý 30. dubna 2013 bude kancelář OSH Kolín uzavřena.
Děkujeme za pochopení.

UPOZORNĚNÍ - uzavření kanceláře

V termínu 1. - 8. března 2013 bude kancelář OSH Kolín z technických důvodů uzavřena.

Děkujeme za pochopení.

UPOZORNĚNÍ - uzavření kanceláře

 

V pátek 15. 02. 2013 bude kancelář OSH Kolín z důvodu nemoci uzavřena.

UPOZORNĚNÍ - uzavření kanceláře

V pátek 28. 12. 2012 bude kancelář OSH Kolín uzavřena.

Přehled o majetku a závazcích nebo účetní závěrky

Na základě zapsání do spolkového rejstříku jsou SDH povinna zveřejňovat Přehled o majetku a závazcích nebo účetní závěrky. V příloze naleznete potřebné formuláře, které zašlete na e-mail OSH Kolín do konce měsíce listopadu.

Pozvánka na školení pokladníků a revizorů

Revizní rada OSH Kolín pořádá v pátek 23.11.2018 Školení pro pokladníky a revizory. Předmětem školení jsou základy jednoduchého účetnictví, daně a daňové přiznání. Termín předběžných přihlášek do 18.11.2018, další informace v příloze.

MŠMT - dotační program MŮJ KLUB

Porada vedení MŠMT na svém čtrnáctém jednání 3. dubna 2018 schválila návrh rozdělení finančních prostředků v rámci dotačního neinvestičního programu státní podpory sportu na období roku 2018 - MŮJ KLUB. Druhá část byla schválena 26. dubna 2018, třetí část 30. května 2018, čtvrtá část 26. června 2018, pátá část 31. července 2018, 6. část 14. srpna 2018, 7. část 8. října 2018. Další projekty jsou průběžně vyhodnocovány a vysledky budou postupně zveřejňovány.

Rozhodnutí VV SH ČMS k volbě nového starosty SH ČMS

Výkonný výbor Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska rozhodl, aby byl na Shromáždění starostů OSH dne  8. prosince 2018 zvolen nový starosta SH ČMS. V příloze naleznete Rozhodnutí Výkonného výboru SH ČMS a Pokyny pro volbu starosty SH ČMS.

Smuteční oznámení

V úterý 18. září 2018 zemřel pan Josef Čech, dlouholetý člen SDH Zásmuky a držitel titulu Zasloužilý hasič.

Čest jeho památce!

Žádosti o udělení vyznamenání

Žádáme sbory, které mají v plánu v letošním roce, popř. v lednu na svých valných hromadách udělovat členům vyznamenání, aby návrhy podali do kanceláře OSH do 28.10.2018. Veškerá vyznamenání jsou potřeba schválit Výkonným výborem a poslat dále, proto prosím o včasně vyřízení.

Stránky

Prihlásit se k odběru RSS - Ostatní