Ostatní

Evidence odevzdaných dokladů a úhrada příspěvků, r. 2018

Upozorňujeme, že do 31. března 2018 měli být uhrazeny členské příspěvky.

Aktualizace: SDH s neuhrazenými příspěvky ke dni 4. listopadu 2018:

Černé Voděrady, Vrátkov, Zalešany.

Členové sborů, které neprovedli úhradu, nejsou pojištěni proti úrazu a nebude jim umožněn start na soutěžích nebo účast na akcích pořádaných OSH, ani soutěžích Podlipanské ligy. Členům sborů, kteří jsou současně členy JPO a ze strany obce nejsou komerčně pojištěni, nevzniká nárok na čerpání pojištění proti úrazu při zásahové činnosti.

Platbu je možné uskutečnit v hotovosti v kanceláři OSH, případně bezhotovostně na bankovní účet. V tomto případě nás prosím kontaktujte e-mailem pro odsouhlasení počtu členů a zaslání podkladů k platbě - čísla účtu a VS.

 

Uplynulé termíny:

do 31.01.2018 odevzdání dokladů

do 31.03.2018 úhrada členských příspěvků

Platba členských příspěvků

Upozorňujeme na termín úhrady členských příspěvků jednotlivých SDH do 31. března 2014.

V případě jejich neuhrazení nejsou členové SDH pojištěni proti úrazu.

Smuteční oznámení

V neděli 1. září 2013 zemřel pan Jaroslav Pačes, dlouholetý člen SDH Kostelec nad Černými lesy, držitel titulu Zasloužilý hasič. 


Čest jeho památce.

UPOZORNĚNÍ - uzavření kanceláře

V měsíci srpnu bude kancelář OSH Kolín z provozních důvodů uzavřena. V případě potřeby lze kontaktovat L. Hyblerovou e-mailem; nebo v rámci otevírací doby kanceláře na telefonu. Po dohodě je možné domluvit si schůzku v kanceláři OSH. Děkujeme za pochopení.

UPOZORNĚNÍ - uzavření kanceláře

V úterý 30. dubna 2013 bude kancelář OSH Kolín uzavřena.
Děkujeme za pochopení.

UPOZORNĚNÍ - uzavření kanceláře

V termínu 1. - 8. března 2013 bude kancelář OSH Kolín z technických důvodů uzavřena.

Děkujeme za pochopení.

UPOZORNĚNÍ - uzavření kanceláře

 

V pátek 15. 02. 2013 bude kancelář OSH Kolín z důvodu nemoci uzavřena.

UPOZORNĚNÍ - uzavření kanceláře

V pátek 28. 12. 2012 bude kancelář OSH Kolín uzavřena.

Žehnání hasičského praporu OSH Kolín

Informujeme, že slavnostní představení a žehnání hasičského praporu Okresního sdružení hasičů Kolín se uskuteční v sobotu 9. listopadu 2019 v chrámu Sv. Bartoloměje v Kolíně.

Zajištění občerstvení na okresních kolech

Okresní sdružení hasičů Kolín pořádá každoročně okresní kolo hry Plamen, dorostu a požárního sportu.

Pořízení slavnostního praporu OSH Kolín - seznam dárců

Jak jsme vás již informovali, Výkonný výbor Okresního sdružení hasičů Kolín na svém podzimním jednání schválil záměr na pořízení Slavnostního praporu OSH.

Tato informace byla předána našim sborům nejen na Shromáždění starostů okresu Kolín či článkem zde na webu OSH, ale i e-mailem. Děkujeme všem, kteří se rozhodli na pořízení našeho společného praporu podílet a na základě Darovací smlouvy na něj přispěli. 

Evidence odevzdaných dokladů a úhrada příspěvků, r. 2019

Upozorňujeme, že do 31. března 2019 měly být uhrazeny členské příspěvky.

Zástupci jednotlivých SDH byli žádáni, aby v řádném termínu odevzdali dokumenty a uhradili členské příspěvky. Přehled zde, seznam SDH s neuhrazenými příspěvky je aktualizovaný ke dni 28.května 2019:

 Křečhoř,  Polní Chrčice, Vlkančice, Vrátkov, Zalešany, ZPA Pečky.

Členové sborů, které neprovedly úhradu, nejsou pojištěni proti úrazu a nebude jim umožněn start na soutěžích nebo účast na akcích pořádaných OSH, ani soutěžích Podlipanské ligy. Členům sborů, kteří jsou současně členy JPO a ze strany obce nejsou komerčně pojištěni, nevzniká nárok na čerpání pojistné události v případě úrazu při zásahové činnosti.

Pozvánka na setkání hasičů - seniorů okresu Kolín

Okresní sdružení hasičů Kolín zve své členy na setkání hasičů - seniorů okresu Kolín. Toto setkání spojené s ukázkou volnočasových aktivit našich nejmenších hasičů, společným obědem a country hudbou k poslechu se uskuteční v neděli 31. března 2019 v sokolovně Klučov. Bližší informace naleznete v příloze, potvrzení účasti je nutné do 25. března 2019.

Setkání hasičů - seniorů

Výkonný výbor OSH Kolín se rozhodl uspořádat Setkání hasičů - seniorů okresu Kolín. Akce se mohou zúčastnit hasiči starší 65 let, kteří budou přihlášeni prostřednictvím svého sboru. Předběžný termín tohoto setkání byl stanoven na jaro 2019. Více informací v příloze.

Stránky

Prihlásit se k odběru RSS - Ostatní